KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14234029
nr 1423 4029
Larissa Stenlander
(f. 1960), Sverige
Katter. Signerad. Blandteknik, bildmått: 22x29, yttermått inklusive ram: 40x47 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 18:13:23
300 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
Larissa Stenlander
Läs mer om Larissa Stenlander